logos

Наші контакти

м. Львів, вул. Зелена, 109, праве крило, 4-й поверх

+380 067 674 17 17

fwbs@uabl.org

Якщо у вас є запитання або ви  бажаєте отримати додаткову інформацію заповніть, будь ласка, форму

Місія

Створити навчальну спільноту, яка дасть можливість кожній жінці втілювати в життя власні бізнес-мрії, допомогти жінкам реалізувати себе отримавши нові корисні знання, впевненість у своїх силах та можливостях.

Візія

Активний розвиток та прогрес українського суспільства через створення спільноти ерудованих, успішних та щасливих бізнес-леді.

Наші цінності

Lifelong learning – постій розвиток та навчання
Взаємоповага та взаємодопомога
Рівні можливості для жінок в бізнесі.
Зорієнтованість на результат
Креативність

First Women’s Business School

бізнес-школа, яка допомагає жінкам розвиватись у бізнесі у рівновазі із родинними цінностями та увагою до своєї родини. Жінка – берегиня життя суспільства, і бізнес для жінки має бути у задоволення, але давати достатньо вільного часу для власного розвитку і родини.

Ми прагнемо аби ви:

  • Зрозуміли, що у вас є потенціал
  • Відчували себе реалізованою та натхненною творити щось нове
  • Мали час для Вашого бізнесу, Вашої родини та себе

Наша бізнес-школа є необхідною для жінок, які прагнуть до:

  • Відкриття, розвитку та просування власного бізнесу використовуючи нові знання, прогресивні методи та ефективний досвід;
  • Зростання свого фінансового та особистісного потенціалу;
  • Самореалізації, успіху та кар’єрного зростання.

Незважаючи на те, що для жінок є дуже багато можливостей, зараз більшість жінок бояться почати власну справу, адже необхідне розуміння, як треба відкривати бізнес, як знайти час для праці та на себе. Крім того, експерти стверджують, що дискримінація жінок найбільш поширена у сфері бізнесу та економіки.

Усталені соціальні стереотипи щодо жінки, як берегині домашнього вогнища, помітно сповільнюють входження жінок у бізнес: так, лише 20% власників та керівників малого та середнього бізнесу є жінки.

First Women’s Business School має на меті надати жінкам рівні можливості з чоловіками для реалізації себе в бізнесі. Допомогти жінкам реалізувати свій потенціал, отримавши необхідні знання та практичні навички.

Засновники First Women's Business School

Людмила Кухар

Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка та отримала кваліфікацію економіст. 25 років досвіду роботи у сфері фінансів та бухгалтерського обліку. Володіє навичками фінансового планування діяльності організацій, оптимізації оподаткування підприємств та ведення управлінського обліку. Зараз головний бухгалтер Холдингу інноваційного розвитку, куди входить 7 бізнес-проектів.

Руслан Бельтюков

Досвід у сфері управління бізнесом та громадськими організаціями понад 20 років. Пройшов шлях від агента до директора холдингу (8 підприємств). Здобув кваліфікаційний ступінь Master Business Administration та ступінь Master Public Administration. Засновник Холдингу інноваційного розвитку, куди входить 7 бізнес-проектів. Розробник програм комплексного розвитку бізнесу та системи підвищення ефективності бізнесу.

Олександр Білоус

Управлінський досвід з 1994 року. Бізнес-тренер із стратегічного та процесного управління, бізнес-моделювання у Львівському центрі розвитку малого бізнесу.Отримав ступінь MBS у Business Community School. За останні 5 років реалізував понад 350 бізнес-моделей. Провів більше 950 годин тренінгів та консультацій. Директор Львівського центру розвитку малого бізнесу.

Михайло Чорний

Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Тривалий час працював аналітиком Клубу ділових людей. Спеціалізується на написанні бізнес-планів, бюджетуванні, запуску новостворених підприємств і організації бізнес-процесів. Має досвід громадської роботи та волонтерства. Голова ГО Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства.

На навчання ми запрошуємо:

  • жінок-керівників та власниць бізнесу
  • жінок, які прагнуть відкрити власну справу.